PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

    Praca

    Poszukujemy pracownika na stanowisko
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Opis stanowiska

    • realizacja sprzedaży produktów  przedsiębiorstwa,
    • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami,
    • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży,
    • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej przedsiębiorstwa,
    • realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia) zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,

    Bezpośrednia obsługa sprzedaży produktów

    • negocjowanie warunków transakcji,
    • ustalanie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami,
    • realizacja specyficznych życzeń i zamówień klientów,
    • reprezentacja firmy wobec konkretnego, indywidualnego klienta,
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach przedsiębiorstwa,
    • realizacja zatwierdzonego harmonogramu kontaktów z klientami,
    • opracowywanie raportów z wykonywanych działań – terminowo i zgodnie z przyjętymi w firmie standardami.

    Wymagania

    • wykształcenie minimum średnie,
    • dobra znajomość technik sprzedaży,
    • dobra znajomość produktów  przedsiębiorstwa mile widziana,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz branży meblarskiej mile widziane,
    • umiejętność prowadzenia samochodu, prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • stałą pracę w profesjonalnym zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju.

    Oferty w formie mailowej wraz ze zdjęciem należy składać na adres: praca@bi-plast.pl

    BI-PLAST s.c.
    Kazimierzowo 5E, 82-300 Elbląg

    Dział sprzedaży

        55 641 17 71, 55 648 44 31

        735 985 995

        handel@bi-plast.pl

    Dział zamówień

        600 241 989

        zamowienia@bi-plast.pl

    SPRZEDAŻ INTERNETOWA

    www.domebli24.pl

    do góry strony