PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Cienkie fronty, proste rozwiązanie od BLUM

  Poznaj pierwszy system mocowania cienkich frontów dla szuflad, zawiasów i podnośników.

  Nowo odkryta prostota

  Minimalistyczny design daje przestrzeń nowym inspiracjom. Dzięki pierwszemu systemowi mocowania cienkich frontów do podnośników, szuflad i zawiasów realizacja nowego trendu jest bardzo prosta. Zachęcamy do wykorzystania różnorodnych materiałów i realizowania własnych pomysłów.

  Prosta realizacja – trzy rozwiązania

  Aby ułatwić Państwu pracę, zaprojektowaliśmy system mocowania, który pozwala zrealizować trzy rozwiązania: fronty górne, drzwi i szuflady. Dzięki cienkim frontom meble robią mocne wrażenie, a dzięki naszym okuciom są
  funkcjonalne i niezawodne - we wszystkich przestrzeniach mieszkalnych.

  Prosta konstrukcja – przemyślany system

  Podstawą naszych nowych produktów do cienkich frontów jest EXPANDO T. Kotwy ze stali zapewniają pewne mocowanie w twardych materiałach, a kołki z tworzywa gwarantują stabilność w miękkich materiałach. EXPANDO T jest mocowany w otworze o średnicy 10 mm i głębokości zaledwie 6 mm.

  Proste zastosowanie – montaż

  Front górny, drzwi czy szuflada - wszystkie meble z cienkimi frontami łączy jedno - prostota i komfort ich montażu oraz regulacji. Wystarczy nawiercić otwór, włożyć kołek, przykręcić i gotowe. EXPANDO T jest dostępny dla innych rozwiązań również w formie pojedynczych kołków.

  Prosta kombinacja – materiały

  Nasz system mocowania EXPANDO T do cienkich frontów o grubości od 8 mm pozwala na zastosowanie wielu materiałów i realizację nietypowych pomysłów projektowych. Zaskoczcie Państwo swoich klientów.

  PLIKI

  BI-PLAST s.c.
  Kazimierzowo 5E, 82-300 Elbląg

  Dział sprzedaży
   

      55 641 17 71, 55 648 44 31

      735 985 995

      handel@bi-plast.pl


  Dział zamówień

      600 241 989

      zamowienia@bi-plast.pl


  do góry strony