PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Poznaj ultracienki system szuflad Axis od GTV

  Poznaj ultracienki system szuflad Axis od GTV. Szuflady AXIS firmy GTV wyróżniają się nowoczesnym i funkcjonalnym designem. Cienkie boki sprawiają, że wewnątrz szuflady uzyskujemy więcej miejsca do użytku. Proste linie boków i ścianki tylnej nadają szuflado AXIS smukłego wyglądu, wpasowując się tym samym w najnowsze trendy na meblarskim rynku.

  Duża ładowność szuflady do 40 kg sprawia, że model ten sprawdzi się przede wszystkim w kuchniach, gdzie przechowuje się często ciężki zastawy porcelanowe, garnki i wiele innych przedmiotów. Prowadnice, które znajdują się w komplecie wraz z bokami, pozwalają na pełny wysuw szuflady oraz jej cichy i delikatny domyk, dzięki funkcji spowolnienia.

  W ofercie GTV AXIS do wyboru dostępne są długości prowadnic 450 i 500 mm oraz 3 wysokości szuflad w dwóch kolorach: szarym i białym. Regulacja w pionie i poziomie pozwoli na dokładne ustawienie frontu względem korpusu szuflady. Przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów standardowe szuflady AXIS można zastosować również jako wewnętrzne, np. jako wyposażenie wysokich szaf lub jako dodatkowy element wyposażenia szuflady z wysokimi frontami.

  BI-PLAST s.c.
  Kazimierzowo 5E, 82-300 Elbląg

  Dział sprzedaży
   

      55 641 17 71, 55 648 44 31

      735 985 995

      handel@bi-plast.pl


  Dział zamówień

      600 241 989

      zamowienia@bi-plast.pl


  do góry strony