PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Profesjonalne narzędzia Virutex

  W naszej ofercie profesjonalne narzędzia Virutex - teraz w nowej odsłonie.

  Krótka charakterystyka narzędzi:

  • Każdy z silników urządzeń Virutex jest dokładnie sprawdzany przed zamontowaniem go w urządzeniu. Także po zmontowaniu, każda maszyna jest indywidualnie sprawdzana, celem potwierdzenia niezawodności produktu końcowego. Ponadto, losowe próbki są pobierane w celu poddania ich bardziej rygorystycznym testom wytrzymałościowym, poprzez poddanie ich pracy w bardziej niekorzystnych warunkach.
  • Nasi technicy są wyposażeni w zaawansowane systemy i nowoczesne laboratoria, w których projektują i testują nowe urządzenia Virutex, w celu spełnienia najbardziej rygorystycznych przepisów jakości i bezpieczeństwa. Nasze maszyny projektujemy i produkujemy w całości sami, co jest elementem naszej marki. Nie szczędzimy czasu i środków, aby stać się punktem odniesienia w standardach bezpieczeństwa i jakości. 
  • W rezultacie maszyny i narzędzia do obróbki drewna firmy Virutex zdobyły zasłużoną reputację za swoją solidność i niezawodność. Z optymalnym stosunkiem ceny do jakości, nasze maszyny są precyzyjne, bezpieczne, łatwe w użyciu i posiadają gwarancję produktu w 100% wyprodukowanego w Hiszpanii. 
  BI-PLAST s.c.
  Kazimierzowo 5E, 82-300 Elbląg

  Dział sprzedaży
   

      55 641 17 71, 55 648 44 31

      735 985 995

      handel@bi-plast.pl


  Dział zamówień

      600 241 989

      zamowienia@bi-plast.pl


  do góry strony